نتایج جستجو برای عبارت :

مراقبت و زیبایی

رعایت مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد در میزان اثر بخشی لیزر بسیار تاثیر گذار است بنابراین اگر برای رفع موهای زائد لیزر درمانی انجام داده اید و هنوز راجع به مراقبت های بعد از لیزر اطلاعی ندارید پیشنهاد می کنم مقاله "مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد" را مطالعه نمایید.
البته ما در مرکز لیزر موهای زائد آوا بیوتی طی جلسه مشاوره تمام اطلاعات لازم در زمینه مراقبت های پیش و پس از لیزر موهیا زائد را به مراجعنی محترم ارائه می دهیم.
زردی و مراقبت از نوزاد
مراقبت از نوزاد بسیار مهم و حساس است.
هر گونه سهل انگاری در نگهداری و مراقبت از نوزاد تازه به دنیا آمده می تواند باعث به خطر افتادن او شود. به منظور مراقبت هر چه بهتر از نوزاد مراتب زیر حتما رعایت گردد:
۱ - دمای اتاق نوزاد باید حدود ۲۸ درجه باشد.
۲ - حمام کردن روزانه نوزاد با داشتن بند ناف اشکالی نداشته و مفید نیز میباشد.
۳ - ناف نوزاد باید با الکل یده پانسمان شده و با گاز استریل پوشانده شود.
۴ - برای جلوگیری از سوختگی پای نوز
راهکار مؤثر برای مراقبت از پوست
مراقبت از پوست صورت و بدن به ویژه بعد از ۳۰ سالگی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. معمولاً در این دوران دچار تغییراتی می‌شوید که تا پیش از این سن با آن‌ها رو به رو نشده‌اید. اما برای مراقبت از پوست چه کنیم. جای نگرانی نیست؛ با چند راهکار ساده می‌توانید پوست جوان و شاداب داشته باشید. این مقاله را دنبال کنید تا همه‌ی روش‌های مفید را بدانید. فهرست زیر نکات مهمی است که برای داشتن پوست خوب باید بدانید.
ادامه مطلب
آیا به خوبی از ناخن هایتان مراقبت می‌کنید؟ آنچه باید برای حفظ ناخن هایتان در بهترین حالت باید بدانید:
از نزدیک به ناخن های دستتان نگاه کنید. آیا آنها قوی و سالم به نظر می‌رسند؟ یا اینکه برآمدگی و فرورفتگی، یا مناطقی با رنگ و شکل نامعمول دارند؟ با مراقبت مناسب از ناخن ها می‌توان از بسیاری شرایط نامطلوب پیشگیری کرد.
ادامه مطلب
یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در میزان رضایت از نتیجه تزریق بوتاکس، مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس می باشد.
یکی از سوالاتی که مراجعین ما در مرکز زیبایی آوا بیوتی از ما می پرسند این است که بعد از بوتاکس چه نکاتی را باید رعایت کرد؟
بعد از تزریق بوتاکس موارد زیادی در رابطه کارهای روزانه، ورزش پس از تزریق بوتاکس وجود دارد که باید رعایت گردد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص پیشنهاد می کنم با مشاورین ما تماس بگیرید. 88502120-021
مراقبت از پوست صورت و بدن به ویژه بعد از ۳۰ سالگی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. معمولاً در این دوران دچار تغییراتی می‌شوید که تا پیش از این سن با آن‌ها رو به رو نشده‌اید. اما برای مراقبت از پوست چه کنیم. جای نگرانی نیست؛ با چند راهکار ساده می‌توانید پوست جوان و شاداب داشته باشید. این مقاله را دنبال کنید تا همه‌ی روش‌های مفید را بدانید. فهرست زیر نکات مهمی است که برای داشتن پوست خوب باید بدانید.
ادامه مطلب
 چند روش مراقبت از پوست
مقدمهرژیم مراقبت از پوست من ، و به طور خاص روال مراقبت از پوست صبحانه من ، بر اساس فصول و وضعیت پوست من تمایل به تغییر دارد. وقتی بهار می رویم ، برای خلاص شدن از شر پوست خشک زمستان و استفاده از پایه های رطوبت (روغن های روغنی و سرم های مرطوب کننده) که سنگین تر (یا چرب) هستند نسبت به نمونه هایی که در زمستان از آنها استفاده می کردم ، بیشتر لایه برداری می کنم.
اما این فقط مربوط به محصولاتی نیست که من از آنها استفاده می کنم ، بلک
نخاع و مهره ها که به طور کلی به عنوان ستون فقرات شناخته می شوند ، به شکل و ساختار بدن کمک می کنند. ستون فقرات سیگنالهای عصبی را می فرستد و دریافت می کند ، واکنشهای بازتابنده را هماهنگ می کند و بخشی از سیستم عصبی مرکزی را تشکیل می دهد. در مراقبت کایروپراکتیک ، ستون فقرات پایه و اساس همه چیز است.
بعبارت دیگر کایروپراکتیک یا درمان دستی رویکردی در مراقبت‌های درمانی است که از طریق دستکاری ستون فقرات به دنبال کاهش درد است. کایروپراکتورها از طیف وسی
اگر از حیوانات به خوبی مراقبت نکنیم ، مریض می شوند و باید برای انان دارو بخریم . دارو «Animal Medicine» را می توانید از مغازه Bob به قیمت 500G بخرید. مغازه Bob در نقشه Starling Ranch نام دارد.
غیر از این که حیوانات شما مریض می شوند ، بار اول ، Bob می آید و به شما می گوید که از حیوانات به خوبی مراقبت کنید . اگر دوباره از انان به خوبی مراقبت نکنید ، Bob به شما می گوید که از انان به خوبی مراقبت کنید و اگر دوباره این کار تکرار شد ، Gwen می آید و به شما اختار می دهد که از انان به
مراقبت های پزشکیپامرانین ها نیاز به مراقبت های پزشکی خاصی دارند. برای اینکه از سلامت سگ خود اطمینان حاصل کنید لازم است هر مدتی یک باز برای انجام ازمایشات و معاینه دقیق، حیوان را به کلینیک دامپزشکی ببرید. به یاد داشته باشید دامپزشک سگ شما باید به طور کامل با نژاد پامرانین اشنایی داشته باشد.
 
لیزر یکی از محبوب ترین روش های از بین بردن موهای زاید است. در این روش برخلاف روش های دیگر فولیکول های مو توسط اشعه از بین می روند. بعد از انجام لیزر محل مورد نظر دردناک و قرمز می شود بنابراین در این مرحله پوست نیاز به مراقبت دارد. در این مقاله مراقبت های بعد از لیزر را به طور کامل گفته ایم. 
 
ادامه مطلب
دوست داینا به مسافرت رفته است، داینا به او قول داد تا از سگش مراقبت کند. او خیلی هیجان زده است . او می داند که مراقبت از یک سگ سرگرمی جالبی است و البته می داند که اینکار زحمت دارد.
 
داینا باید هر روز به سگ کوچولو غذا بدهد، زیرا او همیشه گرسنه است. سگ قهوه ای هر روز کلی غذا می خورد و هر روز بزرگتر و بزرگتر می شود.
 
داینا باید هر روز به او یک ظرف آب بدهد. آب تازه و خنک خیلی دلچسب است. بعضی وقتها هم سگ کوچولو دو تا ظرف آب می خورد.
 
مراقبت از سگ کوچولو
 
کاشت ابرو برخلاف سایر روش های زیبایی ابروها، کاملا طبیعی است و همراه عمل جراحی می باشد. لذا توصیه هایی باید قبل از کاشت ابرو رعایت شود و مراقبت هایی بعد از آن که اگر مراقبت های بعد از عمل را به خوبی انجام دهید مشکل خاصی به وجود نخواهد آمد . بنابراین به توصیه های بعد از کاشت ابرو که در ادامه مطلب آورده می شوند، توجه بسیار ویژه ای داشته باشید.

ادامه مطلب
یکی از اعضای بدن که تاثیر زیادی بر عملکرد مناسب بدن دارد، کلیه است. اگر عملکرد کلیه های ما مناسب نباشد کمترین تاثیرات آن، کم خونی و فشار خون بالا است. لذا مراقبت از کلیه الزامی است.
کلیه هورمون هایی تولید می کند که در تنظیم فشار خون، ساخت گلوبول قرمز و استحکام استخوان ها نقش دارند. بنابراین لازم است از این عضو لوبیایی شکل خود به خوبی مراقبت کنیم.
ادامه مطلب
مراقبت های پس از جراحی پارگی گوش
پرده گوش بدلایل مختلفی از جمله عفونت، ورود جسم خارجی تیز، صدای بسیار
بلند مثل انفجار و یا ضربه مستقیم مثل سیلی ممکن است پاره شود.
علائم اصلی پارگی پرده گوش کاهش شنوایی و وزوز است ولی گاهی همراه با
ترشحات خونی ود صورت عفونی شدن چرکیست. در موارد کمتری همراه با درد و یا
سرگیجه میباشد.
ادامه مطلب
راهنمایی مراقبت از پوست برای آقایان 
 
نکات حداقلی برای هر مردی که به دنبال سرمایه گذاری در مراقبت از خود باشدطراحی توسط Pichamon Chamroenrakاگر از مراقبت از پوست صرف نظر کرده اید ، وقت آن رسیده که صحبت کنیم. لازم نیست کارهای بیشتری برای ترمیم ، محافظت و حتی ترساندن لیوان خود انجام دهید. ما اساسی ترین تنظیمات را برای نتایج طولانی مدت توصیه می کنیم. بیاموزید که چگونه با شکستن برش ، اصلاح سوزش و آن خطوط ریز و درشتی که از هیچ کجا خبری نخواهد بود ، مبارزه
چگونه از زخم پای دیابتی مراقبت کنیم

انتخاب
کفش مناسب برای بیماران دیابتی به خصوص افرادی که دچار نوروپاتی شده اند
بسیار ضروری است. به طور کلی بیمارانی که کاهش حس یا بیماری عروقی دارند،
در ریسک پیدایش زخم هستند.
ادامه مطلب
از مراقبت ها و دخالت های بیش از
حد در زندگی کودکان اجتناب کنید.
 
وظیفه والدین و مربیان این است که
این قابلیت را در او زنده نگاه دارند
و به کودکان اجازه دهند بعضی
اوقات مطابق سلیقه خود اشیاء
را کشف کنند. 
مراقبت ها و دخالت های زیاد از
حد بزرگسالان در زندگی و رفتارهای
کودکان، قابلیت یادگیری مبتکرانه آنها
را تضعیف می کند.
گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی
دسته: وکتوربازدید: 1 بارفرمت فایل: zipحجم فایل: 58 کیلوبایتتعداد صفحات فایل: 1
گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی
 
گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی/با سلام و احترام و خسته نباشید از اینکه فروشگاه ما را برای خرید محصولات اینترنتی خود انتخاب نموده اید از شما سپاس گزاریم"با تشکر"
برچسب ها : گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی
گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی
دسته: وکتوربازدید: 1 بارفرمت فایل: zipحجم فایل: 60 کیلوبایتتعداد صفحات فایل: 1
گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی
 
گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی/با سلام و احترام و خسته نباشید از اینکه فروشگاه ما را برای خرید محصولات خود انتخاب نموده اید از شما سپاس گزاریم"با تشکر"
برچسب ها : گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی
تقوا یعنی مراقبت. در یک جادّه‌ی خطرناک وقتی دارید حرکت می‌کنید، دقیق مراقبید، این تقوا است؛ مراقبت کنید، از گناه پرهیز کنید؛ این مهم‌ترین راه اعتلای معنوی است. البتّه بلافاصله بعد از این، انجام فرائض است؛ در میان فرائض هم از همه مهم‌تر نماز است؛ نماز اوّل وقت، با حضور قلب.
All 3M Car Care Products
برای بیش از 100 سال، 3M رهبر در توسعه محصولات پیشرفته برای هر جنبه ای از زندگی روزمره بوده است. این سال ها تجربه و تحقیق منجر به ایجاد برخی از بهترین محصولات مراقبت از ماشین خودرو در حال حاضر در دسترس است. مغازه های بدن، جزئیات حرفه ای و رزمندگان آخر هفته همه بخشی از وفاداری پس از 3M مراقبت از محصولات مراقبت از خودرو است. خط 3M شامل تمام لوازم است که شما نیاز به ایجاد درخشان نمایشگاه بی نظیر در ماشین، کامیون، SUV، RV یا قایق. کل خط 3M را جس
باتری گوشی های موبایل یکی از اصلی ترین و حیاتی ترین اجزای سخت افزاری آن ها محسوب می‌شود. در ادامه این مطلب قصد داریم به 6 نکته مهم در رابطه با باتری گوشی موبایل و مراقبت از آن اشاره کنیم. بنابراین با ما همراه باشید.
 
ادامه مطلب
روش های مراقبت از پوست در خانه
 
فقط به این دلیل که محبوب نیست به معنای کار کردن نیستهنگامی که روی پوست خود کار می کنید ، احتمالاً محبوب ترین و بهترین نتیجه پیشنهادی را که برای حل مسئله خاص پوست شما وجود دارد ، مانند درمان اسید سالیسیلیک برای آکنه یا سرم ویتامین C برای لکه بینی ، دنبال می کنید.
از همه گذشته ، چه چیزی برای صدها کار باید برای شما کار کند ... درست است؟ اگر فقط تغییر شکل پوست ساده بود.
وقتی با یک محصول مراقبت از پوست مواجه هستید که مش
تکنیک های مراقبت از زخم پای دیابتی


انتخاب
کفش مناسب برای بیماران دیابتی به خصوص افرادی که دچار نوروپاتی شده اند
بسیار ضروری است. به طور کلی بیمارانی که کاهش حس یا بیماری عروقی دارند،
در ریسک پیدایش زخم هستند.
در صورتی که بیماری سابقه زخم پا داشته باشد، احتمال ایجاد زخم طی 4 سال آینده بین 28 تا 100 درصد است.مراقبت استاندارد از زخم پای دیابتی
شامل پانسمان زخم، استفاده از آنتی میکروبیال ها
چند راه حل ساده برای مراقبت از پوست
با ادامه جنگ صلیبی برای محصولات زیبایی تمیز ، مواد تشکیل دهنده مراقبت از پوست که قبلاً استاندارد به حساب می آمدند به درستی مورد تردید قرار می گیرند.
به عنوان مثال پارابن ها را بگیرید. اکنون که می دانیم مواد نگهدارنده یکبار محبوب نیز به عنوان بالقوه سرطان زا درون ریز سرطان زا محسوب می شوند ، مارک های زیبایی آنها را از فرمول های خود حذف کرده و برچسب های بدون پارابن را به همه چیز می زنند. در مورد فتالات ، سولفا
مراقبت های پوستی در منزل :
 
ممکن است شما شک کنید که پوست خشک ، روغنی یا حساسی دارید ، اما آیا نوع پوست خود را واقعا می شناسید؟ دانستن نوع پوست واقعی شما می تواند دفعه بعد که در راهرو لوازم آرایشی قرار دارید کمک کند. در حقیقت ، استفاده از محصولات نادرست - و یا حتی هک های رایج در اینترنت - برای نوع پوست شما می تواند آکنه ، خشکی یا سایر مشکلات پوستی را بدتر کند.
برای یادگیری ادامه دهید:
نحوه ساخت روال مراقبت از پوست خودنحوه درمان نگرانی های خاص پوست
مراقبت های قبل از عمل کاشت مو
قبل از عمل پیوند مو برای چک آپ نیاز به انجام آزمایش خون و بررسی آن توسط پزشک می باشد.
مصرف دارو های مسکن و موادی که از انعقاد خون جلوگیری میکنند مانند بروفن، آسپیرین، ویتامین E، دارو وارفارین، سیگار، مشروبات الکلی و سیر 10 روز قبل از عمل مطلقا ممنوع می باشد.
مصرف استامینوفن بلامانع است.
قبل از عمل حتما استحمام کنید و موهای خود را به خوبی بشویید.
روز قبل از عمل وعده غذایی سنگین نخورید و از نوشیدن مایعات زیادی بپرهیز
یکی از پر کاربردترین روش هایی که می توان اصلاح طرح لبخند انجام داد، لامینیت می باشد.
ونیر کامپوزیت نیز نوعی از لامینیت است که نسبت به نوع سرامیکی آن از استحکام کمتری برخوردار است در نتیجه طول عمر آن کمتر می باشد و باید از آن مراقبت ویژه ای شود.
1) پرهیز از جویدن خوراکی های سخت
2) تا چند روز بعد از انجام ونیر کامپوزیت از نوشیدن نوشابه و موادی که رنگی هستند بپرهیزید.
3)بعد از هر وعده غذایی مسواک بزنید و اگر به مسواک دسترسی ندارید چند لیوان آب بنوشی
امروز در کلاسِ مشاوره ی خانواده استاد درباره ی مفهوم "caring" صحبت کرد. معنی  لفظی اش میشود "مراقبت"!  
میگفت زن و شوهر باید بلد باشند از هم مراقبت کنند، حالا نه اینکه مراقب خورد و خوراک و سرما خوردن هم باشند یا نه، که آن هم باید باشند البته!
اما "caring" خیلی فراتر از یک مراقبتِ صرفا جسمانی است، شاملِ مراقبت از احساس هم میشود. 
مثلا زن اگر ترسید، اگر اتفاقی افتاد یا چیزی دید که ترسید، حتی اگر چیز مسخره ای بود، مرد نباید مسخره اش کند، مثلا نگوید : ترسو خ
 
مراقبت از موهای نوزاد
مراقبت از موهای نوزاد و داشتن موهای سالم، والدین بهتر است از شامپوهای مخصوص موهای کودکان
استفاده کنند. زیرا که این شامپوها  PH مناسب برای موهای کودکان را دارند و به موهای کودک
هیچ آسیبی نمی زند.
کرکی، نازکی و کم پشت بودن مو کودکان تا حدود ۵ سالی کاملا طبیعی است و خانواده ها
به هیچ عنوان نباید نگران این موضوع باشند.ساختار موهای ما انسان ها به گونه ای است که
جنس ضخامت تار مو و حتی تراکم موها از ۵ سالگی به بعد شکل واقعی خود
در کشور های پیشرفته خدمات مراقبت و درمان امروزه دیگر به آن شکل در بیمارستان ها وجود ندارد. پر هزینه بودن نرخ خدمات مراقبت از بیماران در بیمارستان ها باعث شده است که افراد به این سمت و سو بروند که خدمات پرستاری را در منزل دریافت نمایند. خدمات پرستاری خصوصی به این صورت است که یک فرد که مدرک پرستاری دارد و کاملا با پرستاری در منزل آشنا است به خانه بیمار مراجعه می نماید و کلیه خدماتی را که پرستاران در بیمارستان ها به بیماران ارائه می کند به آنها ا
ماهی سیچلاید گورخری 
سیچلاید گورخری (Convict Cichlid, Zebra Cichlid, Albino Convict) یا مجرم با نام علمی Archocentrus nigrofasciatus شناخته می شود. آن ها با این که شخصیت مهاجم گونه ای دارند در مورد نگهداری از تخم های خود شب و روز نمی شناسد،
مشاوره و اموزش درمان بیماری ماهیان زینتی
به طوری که در تاریکی و با کمک حس بویایی به مراقبت از تخم هایشان می پردازند . سطح مراقبت سیچلاید گورخری در حد آسان می باشد و از این جهت این ماهی برای افراد مبتدی که علاقه مند به ماهیان گوشت خوار هستند
مراقبت های بعد از کاشت ریش و سبیل
پس از کاشت ریش و سبیل بیمار بایستی برخی مراقبت ها را انجام دهد. این مراقبت های بعد از کاشت برای جلوگیری از بروز مشکل احتمالی است. انجام مراقبت های توصیه شده توسط پزشک باعث می شود نتایج دائمی باشد. همچنین این مراقبت ها احتمال بروز عفونت را به حداقل می رساند. ما در ادامه برخی از مراقبت های لازم پس از کاشت را بیان می کنیم.
خودداری از اصلاح صورت
به طور معمول پس از کاشت، بیمار نباید تا 10 روز الی دو هفته اصلاح کند. هرچ
ما معتقدیم که سلامت و زیبایی مو تأثیر زیادی در زیبایی ظاهری ما دارد. ، پوست و ناخن ویتامین‌های Soft gel با روغن آرگان، باکتری قوی بیوتین برای مراقبت از مو و پوست و ناخن، ویتامین C برای تولید کلاژن و ویتامین E برای کمک به پوست پررنگ پوست، اسید هیالورونیک. آن‌ها حاوی توازن مناسب مواد مغذی برای کمک به مراقبت از موهای شاداب، ناخن های شاداب و پوست سالم هستند.
مو را چند بار در هفته شستشو دهید بخصوص افرادی که موهای چرب دارند اگر تند عمل شستشو را انجا
SONAX™ سوناکس بیش از 50 سال است که محصولات مراقبت از ماشین را در اروپا تامین می کند. SONAX در آلمان مانند بسیاری از بهترین محصولات مراقبت از خودرو در جهان آغاز شده است. این شرکت با ساخت یک لهستانی نقره از یک ماده معدنی بسیار خوب آغاز کرد که در نهایت منجر به اولین لهستانی خودرو شد و بقیه تاریخ است.
امروز SONAX شامل واکس ماشین، تمیزکننده داخلی و خارجی، یک ژل تایر، پاک کننده های رنگ و شامپو اتوماتیک است. از طریق تحقیقات و توسعه و مشارکت با تولید کنندگان
روش های شفافیت پوست در منزل
بعلاوه ، یک نکته اضافی برای مراقبت از پوست برای زمانی که وقت کافی برای صرفه جویی در اختیار دارید ، می باشد.کشت روزمره پوست شمابه عنوان یک علاقه مندان به مراقبت از پوست ، چیزی بهتر از نخوردن بعد از یک روز طولانی و لای کردن پوست من نیست. و از آنجا که سلولهای پوستی ما در عصر احیا می شوند ، این زمان اصلی برای تمرکز بر روی ترمیم آن است.
من شخصاً بعد از سالها جوش های نوجوانی پوست مستعد آکنه دارم. برای مقابله با این موضوع ، ر
شیوع ویروس کرونا در سرتاسر جهان موجب شده تا بسیاری از مردم در
خانه‌های خود محبوس شوند. بنابراین افراد همانند گذشته از خودروهای خود
استفاده نمی‌کنند و این وسایل نقلیه این مدت را در پارکنیگ سپری می‌نمایند.
با این وجود نباید خیال کنید که استفاده نکردن از خودروها برای سلامتی
آن‌ها مضر نیست. در ادامه با روش‌هایی برای مراقبت از خودرو طی اپیدمی شیوع
کرونا آشنا خواهید شد.
ادامه مطلب
نکته 1: مراقبت از گوشی با نصب گلش محافظ ال سی دی گلکسی محافظ ال سی دی شاید از نظر برخی افراد یک ابزار بی‌خود و غیرضروری به نظر برسد، اما باور کنید که اینطور نیست و گلس محافظ ال سی دی نقش بسیار مهمی در مراقبت از گوشی ایفاء می‌کند. گلس محافظ ال سی دی علاوه بر اینکه از ایجاد خط و خش روی نمایشگر گوشی جلوگیری می‌کند، در خیلی از موارد مثل وقت هایی که گوشی از دست شما بیفتد، بخشی از انرژی ضربه‌ای وارد شده به نمایشگر را جذب کرده و تا حدی از آسیب دیدن ال
یک برنامه کامل و درست برای مراقبت از مو و داشتن موهای قوی و پرپشت
داشتن موهای سالم و زیبا راز تکمیل زیبایی چهره شماست پس باید به این عضو مهم اهمیت خاصی قائل شوید؛ به جای صرف هزینه های زیاد در این بخش از سلامت پوست و موی نمناک روش های طبیعی را برای داشتن موهای زیبا به اشتراک می گذاریم. این نکات زیبایی ساده را دنبال کنید که همگی آنها تایید شده هستند و علمی.
ادامه مطلب
اصول و مراقبت های مادر قبل و بعد از زایمان نوزادمجموعه کتب فرزند دلبند - اصول و مراقبت های مادر قبل و بعد از زایمان
نوزاد - معرفی کوتاه:در کتاب حاضر، اصول و مراقبت‌های مادر قبل و بعد از
زایمان نوزاد مطرح شده است. ابتدا در خصوص سن بارداری نکاتی ذکر شده و در
خصوص نوع وضع حمل صحبت شده است. سپس پیرامون انجام تمرینات ورزشی در زمان
بارداری و پس از زایمان نکاتی مطرح شده است. در ادامه دربارۀ افسردگی پس از
زایمان، دیابت بارداری، شنا در دوران بارداری
سلامتیبرخی از مسائل بهداشتی به دلیل عدم توجه به مراقبت از دندان ها ، چشم و گوش به وجود می آید . با کمی مراقبت
می توان از این مشکلات اجتناب کرد . آنها مستعد از دست دادن دندان هایشان هستند و توصیه می شود به آنها
غذای خشک داده شود .
مجموعه دیجی پت در سال ۱۳۹۰ تاسیس گردید و تا به امروز تمامی تلاش خود را نموده است تا با استفاده از
تجاربی که در این سالها کسب کرده سبب جلب رضایت مشتریان ارجمند گردد .
شما می توانید خرید سگ پامرانین خرسی را از این مجموعه با
اعتیاد علاوه بر اینکه تأثیرات زیانباری بر فردی که به آن دچار شده می گذارد تمام خانواده و اطرافیان او را نیز  چه از نظر مالی و چه از نظر روحی و جسمی درگیر می کند و اگر این افراد اقدام به مراقبت از خود در زندگی با فرد معتاد نکنند سلامت روح و جسم آن ها به خطر می افتد .
به نقل از سایت اعتیاد فیلیا ، اعضای خانواده فرد معتاد می توانند با راهکارهایی چون ایجاد سبک زندگی سالم ، جمع آوری اطلاعات در مورد اعتیاد ، مرز گذاشتن ، تمرین پذیرش و بخشش و غیره ، به
مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ
مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ تقریباً شبیه تاتو ابرو است ولی کمی حساس تر از تاتو ابرو می باشد. منتها بعد از عمل میکروبلیدینگ ابرو بسیار تیره تر به نظر رسیده و پوست زیرین آن قرمز می شود. 
پوست شما بعد از میکروبلیدینگ پس از ۷ تا ۱۴ روز مراحل ترمیم را طی می‌کند و پیگمنت ها کمرنگ تر شده و رنگشان طبیعی تر می شود
اجتناب از رطوبت
به مدت ۱۰ روز باید ناحیه میکروبلیدینگ شده را از رطوبت دور نگه دارید. 
هرگونه اصلاح
مسئولین بایست مراقبت کنند؛ هم قوّه‌ی مجریّه، هم قوّه‌ی قضائیّه؛ دستگاه‌های ناظر بایست مراقبت کنند؛ من این را به رئیس‌جمهور محترم گفتم. ایشان در اظهار عمومی گفتند که ما میخواهیم کارخانه‌های فلان جا را بفروشیم؛ من گفتم مراقب باشید؛ [چون] طرف می‌آید کارخانه را از شما میخرد؛ نه به قصد اینکه کار را ادامه بدهد و تولید را ادامه بدهد؛ کارخانه را میخرد، ماشین‌آلات را میفروشد، زمین را هم برج درست میکند، کارگرها را هم بیرون میکند. مراقب یک چنین
اینجانب فاطمه نوعی سابقه
۲۵ساله درزمینه  آرایش وپیرایش ودارای آموزشگاه مراقبت زیبایی و مدرک
دانشگاهی کارشناسی در  زمینه گریم زیبایی و مدرسی اداره فنی حرفه ای وبین
المللی در زمینه رشته  مراقبت زیبایی ، برگزار کننده همایش های شرکت های
مختلف ودانشگاهی دارای  مدرک مدرسیه طلایی گریماس وفوق تخصص درشاخه کراتین
درانواع گوناگون ومدرس  شرکت فلاویا میباشم .
ما در آکادمی بانو نوعی تمام تلاش خود را میکنیم که بهترین آموزش و خدمات را برای شما عزیز
«١٠٣»وَ لَوْ أَنَّهُمْ‌ آمَنُوا وَ اتَّقَوْا لَمَثُوبَةٌ‌ مِنْ‌ عِنْدِ اللّهِ‌ خَیْرٌ لَوْ کانُوا یَعْلَمُونَ‌ 
و اگر آنها ایمان آورده و پرهیزکار شده بودند،قطعاً پاداشى که نزد خداست براى آنان بهتر بود،اگر آگاهى داشتند. 
نکته‌ها: 
«تقوى»تنها به معناى پرهیز از بدى‌ها نیست،بلکه به معناى مراقبت و تحفّظ‍‌ درباره‌ى خوبى‌ها نیز هست.مثلاً در جمله‌ى «فَاتَّقُوا النّارَ» به معنى حفاظت و خودنگهدارى از آتش، و در جمله‌ى «اِتَّقُوا اللّه
استفاده از ونیر کامپوزیت یکی از متداول ترین روش های اصلاح طرح لبخند است.با استفاده از کامپوزیت بدرنگی و نامنظمی های دندان پوشانده می شود.
بعد از انجام ونیر نیاز به مراقبت های خاصی است که در زیر لیست کرده ایم
1) از خوردن غذاهای سفت و سخت بپرهیزید زیرا ممکن است باعث آسیب رساندن به کامپوزیت دندان شود.
2) تا یک روز پس از انجام ونیر کامپوزیت از نوشیدن چای، قهوه، نوشابه و از این قبیل مواد غذایی حاوی رنگدانه پرهیز نمایید.

3) حدودا تا یک ماه پس از کامپ
برخی از نوزادان زودرس و بیمار ممکن است برای ۱۵ تا ۲۰ ثانیه یا بیشتر نفس نکشند. این قطع شدن تنفس را آپنه می‌نامند. آپنه ممکن است با ضربان قلب ضعیف که برادی‌کاری یا کندتپشی نامیده می‌شود، همراه باشد. نوزادنی که در بخش مراقبت‌های ویژه هستند، به طور مداوم برای آپنه و برادی‌کاردی تحت مراقبت و بررسی خواهند بود. متخصص ممکن است تصمیم بگیرد که به نوزاد دارو بدهد یا از تجهیزاتی مثل دستگاه‌های تولید فشار مثبت راه هوایی استفاده کند.
شما ممکن است فکر کنید که ترک خوردن لب ها حالتی است که تنها در فصل زمستان اتفاق می افتد. در حالی که در صورت عدم مراقبت و درمان، لب ها ممکن است، در هر موقع از سال دچار ترک، زخم و پوسته پوسته شدن گردند. لب ها فاقد غدد تولید کننده چربی هستند و تقریبا همیشه در معرض عناصر محیطی قرار دارند. بنابراین باید بدانیم که مراقبت از لب ها همیشه ضروری خواهد بود.

ادامه مطلب
مراقبت از سالمند یکی از موضوعاتیست که این روزها باعث مشغول شدن ذهن بسیاری از کاربران و مخاطبان شده است که از سالمند خود چطور مراقبت کنند. در این مطلب سعی داریم کمی در این موضوع صحبت کنیم.
چطور مراقبت از سالمند را در منزل انجام دهیم؟
برای مراقبت از سالمند در منزل، چند راهکار وجود دارد:
مراقبت سالمند توسط خودتان: در این حالت شما دوره‌هایی را برای مراقبت و نگهداری از سالمند می‌بینید و طبق آن از سالمند خود مراقبت می‌کنید. دوره‌های کمک‌های او
بدون شک پوست یکی از مهم‌ترین فاکتورهای ارزیابی زیبایی افراد، به خصوص خانم‌ها به حساب می‌آید. عوامل مختلفی وجود دارند که هم بر روی ویژگی‌های محافظتی پوست و هم زیبایی آن تاثیرگذارند. اگر افزایش سن و تاثیرات غیرقابل انکاری که بر روی شادابی پوست دارند را کنار بگذاریم، عواملی مانند تابش مستقیم نور خورشید، سردی و گرمی هوا، خشکی پوست، حساسیت‌ها و بسیاری از موارد دیگر می‌توانند به مرور پوست شما را در معرض مشکلات مختلف و گاها جدی قرار دهند. در
ماراتن تماشای چهار تا فیلم، درباره‌ی بچه‌مراقبت‌کن‌ها رو داریم.
زمان متعاقباً اعلام خواهد شد.
فعلاً هروقت شد بشینید ببینید که خیر دنیا و آخرت شماست. 
Mary Poppins (1964)
Mary Poppins Returns (2018)
Nanny McPhee (2005)
Nanny McPhee and the Big Bang (2010)
The Sound Of Music (1965)
سوالات مراقبت از دندان
در این سایت تصمیم دارم به یکی از اصلی ترین بخش های سلامت انسان بپردازم و هر چیزی که در این مسیر لازم هست بدانید را در موردش تحقیق کنم و برای استفاده کاربران منتشر کنم. من متخصصین دهان و دندان زیادی را میشناسم و میخوام ازشون خواهش کنم در مورد ش هر چیزی که برای شما سوال هست براتون سوال هست را بدون واسطه ازشون مطلب بخوام توضیح بدم و در آینده اگر بشه سایتی طراحی کنم که بتونید نسخه یا عکسی از دندون هاتون ارسال کنید و از وضعیت
ماراتن تماشای چهار تا فیلم، درباره‌ی بچه‌مراقبت‌کن‌ها رو داریم.
زمان متعاقباً اعلام خواهد شد.
فعلاً هروقت شد بشینید ببینید که خیر دنیا و آخرت شماست. 
Mary Poppins (1964)
Mary Poppins Returns (2018)
Nanny McPhee (2005)
Nanny McPhee and the Big Bang (2010)
The Sound Of Music (1965)
در این مطلب می‌توایند با برخی از عارضه‌های پزشکی که در بخش مراقبت‌های ویژۀ نوزادان دیده می‌شود آشنا شوید .
نوزادان زودرس و برخی از نوزادانی که هنگام تولدشان دچار یک بیماری هستند یا با برخی مشکلات در مورد سلامتشان 
روبه‌رو می‌شوند که نیاز به بستری شدن در بخش مراقبت‌های ویژۀ نوزادان در بیمارستان یا NICU خواهند بود. 
 به یاد داشته باشید که ممکن است تمام این موارد به وضعیت نوزاد شما ارتباطی نداشته باشد،
 بنابراین توصیه می‌شود 
برای پیشگیر
مردی روستایی تبر خویش گم کرد. بدگمان شد که مگر پسر همسایه دزدیده است و به مراقبت او پرداخت. در رفتار و لحن کلامش همه حالتی عجیب یافت؛ چیزی که گواهی می‌داد که دزدِ تبر اوست.
اندکی بعد، روستایی تبرش را بازیافت، مگر آخرین باری که به آوردن هیمه(هیزم سوختنی) رفته بود، تبر در کوه بر جای مانده بود.
چون بار دیگر به مراقبت پسر همسایه پرداخت، در رفتار و کلام او هیچ چیز عجیبی نیافت؛ هیچ چیز گواهی نمی‌داد که دزد تبر اوست! 
 "احمد شاملو" 
طبق گزارشات وزارت نیرو، با شیوع کرونا و متعاقب آن مراقبت های شخصی و بهداشتی، مصرف آب تا 40 درصد افزایش یافته است. این در حالی است که کشور ما با بحران جدی آب مواجه است و این افزایش مصرف می تواند عواقب بدی را به همراه داشته باشد. تابستان نزدیک است و اگر مصرف به همین رویه ادامه یابد در تابستان ممکن است با قطعی های پی‌درپی آب مواجه شویم. از طرفی نمی توان انتظار داشت که مردم به خاطر صرفه جویی در مصرف آب از مراقبت و شستشو در برابرکرونا صرف نظر کنند.
ام
بهترین روش های مراقبت از پوست سال 2019
 
 
تماس با همه گیرنده های درخشش: برای کسب اطلاعات در مورد مراقبت از پوست ، می توانید تمام بسته های فانتزی محصول را بخوانید. یا به سادگی از افراد واقعی مثل شما سرنخ بگیرید. با این وبلاگ نویسان آشنا شوید - و مسلماً دوستشان دارید - مجموعه بی پایان درمان ها ، لوسیون ها و معجون ها.
همه ساله صدها وبلاگ را شانه می کنیم تا مواردی را پیدا کنیم که برای آموزش ، الهام بخشیدن و توانمندسازی مواردی که از این طریق فراتر رفته
تکلیف: به نظر شما پناهگاه سوره ناس چه شکلی هستاز نظر من پناهگاه سوره ناس جایی است که چند لایه حجیم و محکم و استوار از یه مکانی در حال مراقبت کردن است 
که هر لایه آن وقتی ب جلو میریم بهتر و استوار تر میشود 
این پناهگاه شبیه زمینه که هر لایه هر دفعه ضخیم تر میشود و وقتی به آخرش میرسیم میبینیم این ها درحال مواظبت از هسته زمین هستند
حال این سنگر (پناهگاه) هم مانند آن است اما بجای هسته آن مردم در آن جای دارند و محافظت کننده آن: رب مردم ،ملک مردم و از ه
♥️شرکت خدمات سلامت محیا♥️ ارائه‌ی کلیه خدمات پزشکی، پرستاری و مراقبتی در بیمارستان و منزل با کادری متخصص، حرفه ای و آموزش دیده ‍⚕‍⚕پرستاری از بیمارپرستاری از سالمندپرستاری از کودک✅زیر نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی✅کاهش چشم گیر هزینه درمان و زمان بهبودی با پزشکان متخصص و فوق تخصص و پرستارهای حرفه ای، مجرب و آموزش دیده✅پرستاری و مراقبت در منزل بصورت ۲۴ساعته✅ پرستاری و مراقبت در بیمارستان✅وصل سرم، سونداژ و لوله گذاری ✅خو
مراقبت از ماشین: SONAX "بهترین نام تجاری" است
بیشتر جشن می گیرند: SONAX "بهترین نام تجاری" است - این همان چیزی است که خوانندگان مجلات مشهور خودرو "موتور خودرو و ورزش"، "موتور کلاسیک"، "4WheelFun" و "Motorsport aktuell" فکر می کنند. در تمام خوانندگان 2009 خوان SONAX بهترین رتبه را به دست آورد و جایزه "Best Brand" را به ارث برده است. رضایت مشتری بالا و همیشه یک عامل رقابتی قاطع برای موفقیت نام تجاری است.
اگر تا به حال  صنایع دستی فیروزه کوبی را خریداری کرده‌اید و از شیوه نگهداری  صنایع دستی فیروزه کوبی را  نمی‌دانید با ما همراه باشید. مراقبت از ظروف فیروزه کوبی برای حفظ رنگ اصلی سنگ فیروزه و افزایش طول عمر این صنایع دستی ارزشمند لازم و ضروری است. همان‌گونه که می‌دانید سنگ فیروزه یکی از سنگ‌های معدنی ارزشمندی است که در معادن نیشابور استخراج می‌شود. در سراسر جهان معادن فیروزه وجود دارد اما مرغوب‌ترین و خوش رنگ ترین آن‌ها در ایران و شهر ن
تزریق بوتاکس یکی از روش هایی است که کاربردهای زیادی دارد به همین دلیل آگاهی از مراقبت بعد از تزریق بوتاکس اهمیت زیادی پیدا می کند. مراقبت بعد از تزریق بوتاکس اهمیت بسیار زیادی دارد و شاید اهمیت آن با کیفیت کار انجام شده برابری کند. در ادامه این مطلب با مهمترین نکات مهم بعد از تزریق بوتاکس آشنا می شویم.

ادامه مطلب
عادت های بهداشتی کودکان
 
شستن مو
حمام کردن
مراقبت از پوست
برای نوجوانان
بهداشت دهان
مراقبت از زیر بغل
شستن دست
ناخن ها
توالت
چرخه قاعدگی
عادت های بهداشتی خوب از اوایل شروع می شودداشتن عادت های بهداشتی خوب بیش از شستن دست ها است. به فرزندان خود بیاموزید که در سن جوانی یک روال بهداشت سالم داشته باشند می توانند عاداتی را ایجاد کنند که در طول زندگی آنها پایدار باشد. از این راهنمای سر تا پا استفاده کنید و به بچه های خود عادت های بهداشتی خوبی یاد
 
تخت های بیمارستانی چیست؟
تخت بیمارستانی به گونه ای طراحی شده اند که شما می توانید با یک کیفیت عالی از یک عزیز مراقبت کنید. هنگامی که یک فرد در اثر جراحت در حال بهبود است و یا باید مقدار زیادی از وقت را در رختخواب بگذراند ، متوسط ​​خواب شما از نیازهای آنها کم می شود. تختخواب مراقبت های خانگی شامل ویژگی هایی است که می تواند نیازهای خاص بیمار را برآورده کند ، و آنها را راحت و سالم نگه داشته باشد.
تخت بیمارستانی Homecare در سبک های مختلفی موجود هست
کودک انسان در بین سایر موجودات زنده در بدو تولد با توانایی های کمتری به دنیا می آید و از لحظه اول مراقبت و توجه زیاد والدین و اطرافیانش را برای رشد و بالندگی نیاز دارد.
در گذشته اکثر تمرکز والدین بر مراقبت های جسمانی مانند رسیدگی به غذا و خواب و سلامتی جسمی کودک بود و بیشترین کمک و راهنمایی نهایتا از اقوام و دوستان خانواده درخواست می شد اما امروزه با افزایش آگاهی خانواده ها درباره اهمیت مراحل رشدی کوک دلبندشان از نظر روانشناختی و افزایش نیا
خنده بعد از عمل بینی چه تاثیری دارد
جراحی بینی،
جراحی ساده ای نیست. بینی معمولا در طول این جراحی تغییرات شدیدی را متحمل
می شود و به همین دلیل، مراقبت های پس از عمل برای بهبودی سالم تر و کوتاه
تر بینی جدید اهمیت ویژه ای دارد.
مراقبت های پس از جراحی بینی
شاید در ابتدا چندان سخت به نظر نرسد اما انجام ندادن عادت های روزانه کار
دشوار اما واجبی است. از خندیدن و هرکاری که موجب فشار آمدن به بینی شود
باید خودداری کرد.
ادامه مطلب
پرستار سالمند
برخی از سالمندان، به دلیل کهولت سن و شرایط ضعیف جسمانی، نیاز به نگهداری و مراقبت های درست پزشکی دارند یکی از خدماتی که توسط مراکز پرستاری ارائه می شود پرستار سالمند در منزل بوده که با کمک این پرستار مراقبت و نگهداری از سالمندان، مدیریت در درمان بیماری های مزمن مثل دیابت و فشارخون بالا و تنگی تنفس و هم چنین آموزش و مشاوره به اعضای خانواده ی سالمند انجام می شود در نتیجه اعضای خانواده می توانند با اطمینان و بدون هیچ نگرانی و دغد
رهبر معظم انقلاب صبح امروز در درس خارج فقه با اشاره به طرح مدیریت مصرف سوخت فرمودند در این کار سررشته ندارم و نظرات کارشناسی نیز متفاوت است اما گفته بودم اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنم.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند سران قوا به پشتوانه کارشناسی یک تصمیمی گرفتند و طبعاً باید اجرا شود یقینا برخی مردم از این تصمیم نگران و ناراحت می شوند یا به ضرر آنهاست اما تخریب و آتش زدن کار مردم نیست کار اشرار است ضد انقلاب و دشمنان ایران
●با دیدن آدمایی که چشماشون برق می‌زنه گریه‌م می‌گیره چون من روزی جزء همین آدما بودم..احساس می‌کنم درست از وحم مراقبت نکردم و باید بابت این مراقبت نکردن جواب پس بدم.هنوز چیزایی هست که منو به آدما وصل می‌کنه و این از بزرگ‌ترین دارایی‌هامه حتی اگه بلد نباشم از رابطه‌هام مراقبت کنم.
اما خی‌لی وقت بود انقدر مستقیم تو چشمای آدما نگاه نکرده بودم و برق چشماشون توی چشمام منعکس نشده بود.همه‌ی این چند وقت چشمامو بستم در و دیوار رو نگاه کردم که ت
خنده بعد از عمل بینی چه تاثیری دارد
جراحی بینی،
جراحی ساده ای نیست. بینی معمولا در طول این جراحی تغییرات شدیدی را متحمل
می شود و به همین دلیل، مراقبت های پس از عمل برای بهبودی سالم تر و کوتاه
تر بینی جدید اهمیت ویژه ای دارد.
مراقبت های پس از جراحی بینی
شاید در ابتدا چندان سخت به نظر نرسد اما انجام ندادن عادت های روزانه کار
دشوار اما واجبی است. از خندیدن و هرکاری که موجب فشار آمدن به بینی شود
باید خودداری کرد.
ادامه مطلب
راهکارهایی برای مراقبت از پوست های حساس
مراقبت از پوست های حساس : پوست های حساس،
بسیار ظریف و آسیب پذیر هستند و مستعد واکنش‌های پوستی مانند جوش، ورم و
یا چروک پوست می باشند و گرایشی به سرخ شدن و گُرگرفتگی پوست دارند. خشکی
پوست، واکنش‌های آلرژیک پوستی مثل اگزما و یا قرار گرفتن زیاد در معرض
عوامل محیطی مانند خورشید و باد از جمله علل واکنش‌های  پوست های حساس است. پوست های حساس
به شدت به نور خورشید، مواد شیمیایی موجود در محصولات مراقبت از پو
راهکارهایی برای مراقبت از پوست های حساس
مراقبت از پوست های حساس : پوست های حساس،
بسیار ظریف و آسیب پذیر هستند و مستعد واکنش‌های پوستی مانند جوش، ورم و
یا چروک پوست می باشند و گرایشی به سرخ شدن و گُرگرفتگی پوست دارند. خشکی
پوست، واکنش‌های آلرژیک پوستی مثل اگزما و یا قرار گرفتن زیاد در معرض
عوامل محیطی مانند خورشید و باد از جمله علل واکنش‌های  پوست های حساس است. پوست های حساس
به شدت به نور خورشید، مواد شیمیایی موجود در محصولات مراقبت از پو
جوانب مراقبت بیش از حد والدین
جنبه اول مداخله گری نام دارد؛پدر یا مادر دخالت می‌کنند و به جای اینکه کودک خودش مشغول باشد کار او را برایش انجام می‌دهند. نیتشان خوب است. فقط می‌خواهند زندگی را برای فرزند خود ساده‌تر کنند و فرزند خود را از ناراحتی که پس از ارتکاب اشتباه دچارش میشود حفظ کنند!اما زمانی که پدر یا مادر همه امور را برعهده می‌گیرند کودک هرگز یاد نمی‌گیرد نقش خود را تمام و کمال و به طریقی کارآمد ایفا کند. زمانی که در انجام کاری مما
نیوآ کرم خوشبوکننده اصیل برای تمام اعضای خانواده است. این محصول نمادین سرشار از Eucerit® است که تمام مراقبت‌های ضروری مورد نیاز پوست را برای نرم و انعطاف پذیر ماندن ارائه می‌دهد. ایده‌آل برای استفاده روزمره و نیازهای پوست. سازگاری با پوست توسط متخصصان پوست تایید شده است.مراقبت عمقی و محافظتیکرم رطوبت رسانایده‌آل برای استفاده روزمره و نیازهای پوستتایید شده توسط متخصصان پوست • ساخت کشور : آلمانقیمت: ۱۵۰ ملی ۲۵۰۰۰تومان ۶۰ملی ۱۵۰۰۰تومانبرای
مزایای میکرونیدلینگ
قبل از این که بخواهید به اقدامات لازم پس از پروسه درمانی فکر کنید، باید متوجه شوید که میکرونیدلینگ چه مزایایی برایتان به همراه دارد. میکرونیدلینگ در مطب تخصصی پوست ما می تواند نکات مثبتی را به همراه داشته باشد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره داشت:
بهبود ظاهر خطوط ریز و چین و چروک های عمیق روی پوست
کاهش ظاهر زخم ها ( از جمله زخم های باقی مانده در اثر جوش ها)
نرم کردن بخش های کشیده شده پوست
روشن شدن نقاط تغییر رنگ
سلام دوستان
قبلا قول دادم تجربیاتم رو در خصوص مراقبت های پوست و مو در اختیار شما دوستان قرار بدم هر چند کمه ولی امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم.
مطالب رو خورد خورد میذارم دوست دارم اگر شما هم تجربه ای دارید بگید و بقیه استفاده کنن. مطالبی که میگم بیشتره اون ها تجربیات بنده هستن که عرض میکنم خدمت تون.
تجربه مراقبت پوست و موی سالم:
برای داشتن پوست خوب نیاز به کمی وقت گذاشتن داریم و همچنین باید چند نکته ساده ولی بسیار تاثیر گذار رو رعایت کنید:
1. خوا
پرستار سالمند
 
چه سالمندانی نیاز به پرستار سالمند دارند؟
 
این را می دانیم که سالمندان یک سری بیماری هایی دارند که باید به این بیماری ها رسیدگی شود.
سوال دیگری که مطرح می شود اینست آیا برای سالمندانی که در خانه و سالم هستند، به پرستار سالمند نیاز دارند؟
در جواب به این سوال باید بگوییم بله.
حتما لازم نیست که سالمند بیمار باشد تا از او مراقبت شود.
بلکه سالمند سالم هم نیاز به پرستار سالمند دارد که این مراقبت باید در جهت سلامتی سالمند باشد.
و بتو
توضیحات فایل:
پاورپوینت قانون ورزش و مربی در ۴۲ اسلاید قابل ویرایش
کاربران عزیز ، در این بخش پاورپوینت قانون ورزش و مربی در ۴۲ اسلاید قابل ویرایش در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.
جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت ،متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .
محتوای اسلاید ۱۱
رضایت ورزشکار مصدوم به شرکت در فعالیت های ورزشی
رضایت ورزشکار به مشارکت در فعالیت ورزش
به مع
پرستار خصوصی برای نگهداری از سالمندان و افراد بیماری شغل پر استرسی است هم اینکه پرستار مادام در کنار بیمار است و هم اینکه مسئولیت نگهداری از او را بر عهده دارد.
 بسیاری از بیماری ها است که برای مراقبت از شخص بیمار لازم است افرادی که متخصص هستند از اون مراقبت کنند و یا برخی برای نگهداری از سالمندشان در منزل نیاز به یک پرستار مسئولیت پذیر و آگاه به وظایف خود دارند.
در پرستاری فردوس تدابیری در این خصوص اندیشیده شده است. مراقبین ما متعهد به کار
جهت کنترل روند درمان و مراقبت از ایمپلنت، بعد از جراحی تاریخ های مهمی وجود دارند که باید بیمار توسط دندانپزشک چکاپ ایمپلنت دندان انجام شود. زمان انجام معاینات ابتدا یک هفته بعد از جراحی و سپس دو تا سه ماه بعد از جراحی است.
 
 
 
عکس رادیوگرافی OPG یکی بعد از جراحی و سپس سالی یک بار باید گرفته شود و زمان ویزیت با خود به همراه داشته باشید. به منظور گرفتن نتیجه ی بهتر، به موقع برای ویزیت با مطب هماهنگ کنید.
بعد از انجام جراحی رعایت بهداشت و مراقبت
نکاتی در رابطه با انجام عمل کاشت مو
تعداد تار مو کاشته شده بستگی به عواملی همچون توانایی پزشک و تیم تخصصی کاشت، بانک موی فرد و روش پیوند مو دارد.
بعد از کاشت مو با استفاده از گاز استریل یا باند پوست سر شما را برای چند روز می پوشاند.
یک عمل کاشت مو ممکن است چهار ساعت یا حتی بیشتر طول بکشد. که این امر به عواملی همچون روش کاشت و تراکم مورد نیاز بستگی دارد.
قبل از انجام این عمل بهتر است در رابطه با نتیجه مورد نظر خود با پزشک متخصص به بحث و گفتگو بپردا
برای مراقبت های بعد از کاشت مو به روش SUT چه باید کرد ؟ 
از مراقبت های لازم این روش ، پرهیز کردن افراد به مدت سه هفته از فعالیت های سنگین می باشد ، زیرا این فعالیت ها موجب آسیب به فولیکول ها و تعرق زیاد سر شده که سبب آسیب رساندن به فولیکول های تازه کاشته شده میگردند بنابراین تنها انجام فعالیت های روزانه و عادی ممکن خواهد بود .به مدت سه هفته اول شست و شو باید با مراقبت لازم انجام گیرد ، شامپوی پیشنهادی پزشک مصرف گردد و شست و شو نیز بسیار آرام و ملا
معرفی شغل پرستار
اگر مراقبت از دیگران را دوست داشته و به دنبال شغلی متنوع هستید، این شغل برای شما مناسب است.
پرستار، فردی که در زمینه اصول علمی و مهارتهای حرفه‌ای مراقبت، درمان و آموزش بیماران تحصیل کرده و در آن مهارت داشته باشد. پرستار عضوی از تیم درمانی در بیمارستان ها و درمانگاه ها می باشد. در قدیم شاید داشتن تحصیلات دانشگاهی برای پرستار ضروری نبود ولی امروزه پرستاران باید مدرک معتبر دانشگاهی داشته باشند. پرستار وضعیت بیماران را کنترل
فشیال صورت : در واقع یک روش  درمانی - مراقبتی چند مرحله ای پوست است که موجب پاکسازی ، لایه برداری و تغذیه پوست می شود ، اینکار موجب افزایش گردش خون مویرگی در پوست صورت و گردن ،  شادابی ، شفافیت ، آبرسانی پوست می شود و جوان سازی و زیبایی آن را تضمین می نماید .
به کمک مشاور زیبایی خود می توانید به پیشگیری و درمان چین و چروک ، لک، پوست خشک ، کم آب و دهیدراته ، چرب و آسیب دیده بپردازید و از چروک و پیری زودرس آن جلوگیری نمایید .
فشیال بهتر است زیر نظر یک
آسایشگاه سالمندان کرج ، با بیش از 16 سال سابقه ، با تیم مجرب توانبخشی ، پزشک ، مراقب ، مددکار اجتماعی ، روان شناس ، پرستار ، کاردرمان و... این آسایشگاه که در زمره اولین مراکز مراقبت و توانبخشی سالمندان استان البرز است، با ظرفیت پذیرش ، مراقبت و توانبخشی یکصد نفر سالمند و معلول در ارزشیابی اداره بهزیستی استان البرز، از ابتدا تاکنون عنوان مرکز درجه یک را دارا بوده است. جهت اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت اختصاصی آسایشگاه به آدرس www.uweb.ir مراجعه و
رژیم ویت واچرز (weight watchers)
رژیم ویت واچرز یا مراقبت وزن یکی از محبوب ترین برنامه های کاهش وزن در جهان محسوب می شود، که میلیون ها نفر در جهان برای کاهش وزن به آن پیوسته اند. این برنامه در اواخر سال 2017 به صورت آنلاین آغاز به کار کرد و در همان سال بیشتر از 600.000 مشترک جدید به آن پیوستند. حتی افراد مشهوری مانند اپرا وینفری نیز به کمک برنامه ویت واچرز به کاهش وزن دست یافته اند. در رژیم غذایی مراقبت وزن یا ویت واچرز تمام مواد غذایی و نوشیدنی ها بر اساس م
برای انجام یک دوره آموزش غواصی رفته بودیم قشم.
چند روزی که گذشت و جاهای مختلف رفتیم و یه دوری تو پاساژا زدیم و در نهایت شب آخر می خواستیم بریم یکى از مراکز خریدِ معروف قشم .
به مسعود گفتم که بیا باهم بریم خرید من هر چی گفتم پاشو بریم، نمیومد و دلیلشم نمی گفت.
و از اونجایی که اگه نمیومد به ما هم خوش نمی گذشت به حاجی گفتم که مسعود نمیاد؛ شما بهش بگی نه نمیگه.
بعد از گفتن حاجی، بلند شد
 وباکمال عصبانیت به من گفت
اگه‌بیام‌و‌به‌گناه‌کشیده‌ بشم تو
کارهایی که پس از عمل کاشت مو نباید انجام گیرند
تا چند روز پس از عمل جراحی، به ویژه اگر پوست سر شما تورم دارد بهتر است در مسیر تابش مستقیم نور خورشید قرار نگیرید. اگر بیرون رفتن در طول روز اجتناب ناپذیر باشد بهتر است از کلاه استفاده کنید.
از لمس ناحیه ای که به تازگی تحت عمل قرار گرفته خودداری کنید.
خارش و سوزش اندک عوارض جانبی عمل هستند، بنابراین لمس پوست سر که سوزش دارد ممکن است باعث شود موهای کاشته شده قبل از اینکه شانسی برای رشد یافتن داشته ب
روشهای مراقبت از پوست و مو
 
 
لزوما شامپوهای گران بهتر ازشامپوهای ارزان قیمت نیستندچرا که آنچه شما به عنوان مو می بینیدسلول مرده است و مواد شوینده خارجی برآن تاثیر چندانی نمیگذارد شامپوی متناسب با موهایتان را انتخاب کنیدو آن را مصرف کنید.خشک کردن مو:موهایتان را محکم خشک نکنید.
 

 
در عوض از حوله استفاده کنیدتا کمی آب موهایتان گرفته شود و سپس آن راشانه بزنید هیچ دلیلی برای رداینکه موهایتان زیادمیشود بهترین شیوه این است که بگذارید مو به حا
 اثرات خواب بر سلامت پوست
در سال ۲۰۱۹ برآورد می شود که صنایع مرتبط با مراقبت از پوست رقمی بالغ بر ۱۳۰ میلیارد دلار فروش داشته باشند. این مبلغ نشانگر اهمیتی است که مردم سراسر جهان به 
سلامت، شادابی و زیبایی پوست خود می دهند. اما در کنار تمامی هزینه و زمانی که افراد برای مراقبت از پوست خود صرف می کنند، گاهی رموز ساده ای وجود دارند که
 می توانند تاثیرات شگرفی بر سلامت و شادابی پوست به خصوص پوست صورت افراد داشته باشند. یکی از این رموز ساده و عملی،
فشیال صورت :
 
در واقع یک روش  درمانی - مراقبتی چند مرحله ای پوست است که موجب پاکسازی ، لایه برداری و تغذیه پوست می شود ، اینکار موجب افزایش گردش خون مویرگی در پوست صورت و گردن ،  شادابی ، شفافیت ، آبرسانی پوست می شود و جوان سازی و زیبایی آن را تضمین می نماید .
به کمک مشاور زیبایی خود می توانید به پیشگیری و درمان چین و چروک ، لک، پوست خشک ، کم آب و دهیدراته ، چرب و آسیب دیده بپردازید و از چروک و پیری زودرس آن جلوگیری نمایید .
فشیال بهتر است زیر نظر
از زمانی که دندان های شیری کودکان رشد می کند تا حدود سن 10 یا 12 سالگی نیاز به دندانپزشک کودکان دارند.
دندان های شیری کودکان تا 6 یا 7 سالگی رشد می کند و بعد از آن دندان های دائمی در دهان رشد می کنند.
بسیاری از افراد بر این باور هستند که دندان های شیری در دهان باقی نمی مانند پس مراقبت از آنها لزومی ندارد. این باور کاملا اشتباه است عدم مراقبت از دندان های شیری باعث پوسیدگی و در نهایت افتادن آنها می شود، در صورتی که دندان های شیری زودتر از موعد خود بی
مراقبت از ذهن و مغز، چرا و چگونه ؟!
  
مراقب ذهن‌تان باشید، هیچ چیزی نمی‌تواند شما را در باره‌ی حقیقت و واقعیت بیشتر از مغز تنبل، نامطلع، و میان‌بُرزن‌ تان گول بزند. مغزها باید طوری پرورش پیدا کنند که هر چه را که بصورت بدیهی به آگاهی می‌رسانند، خودشان زیر سوال ببرند.
مغز اکثر مواد لازم خودش را از قند و آب و‌ اکسیژن می سازد. باید مراقب تغذیه‌هایی باشید که ممکن است موجب انسداد عروق کوچک و بزرگ‌ش می‌شوند (مانند کلسترول و نمک زیاد) و از مواد
نیروهای پزشکی ودرمانی همیشه مورد نیاز هستند در بیمارستانها درمانگاهها وخیلی جاهای دیگه پس اگر در این زمیته فعالیت دارید وقصد مهاجرت هم دارید مطالب این بلاگ میتواند راهنمای شما باشند

از طریق کار به‌عنوان پرستار در کانادا
روش دیگر در زیرمجموعهٔ مهاجرت کاری به کانادا، کار به‌عنوان مراقب کودک یا بهیار است. به این منظور داشتن تجربهٔ کار در کانادا ضروری است.
در این برنامه می‌توانید به‌عنوان مراقب کودک یا بهیار افراد نیازمند به مراقبت‌های
 
شکاف لب و کام می تواند باعث بوجود آمدن انواع مشکلات دندانی در جلوی دهان کودک شما شود. موقعیت هر دو سری دندانی که کودک در می آورد ( دندان های شیری و دندان های دائمی ) را تحت تاثیر قرار بدهد. شکاف لب و کام معمولا بین نیش و دندان های پیشین رخ می دهد.
برای مراقبت از دندان های کودک با شکاف لب و کام چه باید کرد ؟
مراقبت پیشگیرانه و ترمیم دندان ها به طور منظم در یک کودک لب شکری درست مانند یک کودک با لبهای سالم است. مشکلاتی که مربوط به دندان از دست رفته یا
اگر با دنیای دندانپزشکی (که بیشتر مردم آن را نمی شناسند) آشنا نیستید، ممکن است اطلاعات دقیقی در رابطه با روش کاشت و ایمپلنت دندان ندانید.  اصولاً جراحی ایمپلنت دندان جایگزین دندان ها و ریشه های از دست رفته یا آسیب دیده ی شما  با دندان و ریشه های مصنوعی می باشد. و احتیاج به مراقبت های ویژه ای دارد که در ادامه آن ها را بررسی می کنیم.

ادامه مطلب
از روش های مختلف برای حفاظت از پوست های ترکیبی دربرابر انواع مشکلات پوستی چه میزان اطلاع دارید این پوست ها نیاز به چه نوع مراقبت هایی دارند برخی لوسیون ها و روغن های طبیعی و ماسک های خانگی کمک زیادی به شما در این زمینه خواهند کرد به راهنمایی های متخصصین پوست در این باره دقت کنید .
 افرادی که دارای پوست ترکیبی هستند، با مشکلات مختلفی در انتخاب محصولات مراقبت از پوست و تعیین برنامه روزانه برای پوست مواجه می‌شوند. درواقع، آنان هم باید قسمت‌ها
#مراقبت_از_چشم ✨
برای انجام یک دوره آموزش #غواصی رفته بودیم قشم.
چند روزی که گذشت و جاهای مختلف رفتیم و یه دوری تو پاساژا زدیم و در نهایت شب آخر می خواستیم بریم یکى از مراکز خریدِ معروف قشم .
به مسعود گفتم که بیا باهم بریم خرید من هر چی گفتم پاشو بریم، نمیومد و دلیلشم نمی گفت.
و از اونجایی که اگه نمیومد به ما هم خوش نمی گذشت به حاجی گفتم که مسعود نمیاد؛ شما بهش بگی نه نمیگه.☝️
بعد از گفتن حاجی، بلند شد
 وباکمال عصبانیت به من گفت
#اگه‌بیام‌و‌به
 
دندان از اعضای مهم دهان محسوب می شود و علاوه بر آن بر زیبایی چهره نیز تاثیر به سزایی دارد. اگر رسیدگی و بهداشت دندان به طور کامل صورت نگیرید مشکلات دهان و دندان شروع می گردد. به میزانی که یه این مشکلات اهمیت داده شود می تواند درمان و روند بهبود سریع تر و آسوده تر انجام شود.اما اگر این کار به تعویق انداخته شود پروسه درمان می تواند سختر و حتی دردناک تر شود.
به همین علت بهتر است علاوه بر رعایت بهداشت دندان و دهان، مراجعه به پزشک و بررسی سلامت دند
بابا می گفت: بچه بودیم خیلی چیزا رو درست یادمون ندادن. مثلا توی کتاب درسی مدرسه مراحل کشت محصول رو میگفتن: کاشت، داشت، برداشت. کاشت و برداشت رو دیده بودیم و می فهمیدیم ولی " داشت" رو درک نمیکردیم. بزرگ شدیم، تجربه ی زندگی بهمون یاد داد، مهم ترین مرحله، همون " داشت " بود. 
 
ماها خیلی فرصت های مهم زندگی رو سر همین مرحله از دست میدیم. یه کاری رو شروع میکنیم، قدم سخت اول رو بر میداریم، با کلی رنج بستری فراهم میکنیم و دونه ای رو می کاریم، اما چون خوب ب
راه های مختلف استفاده از جوش شیرین برای مراقبت از مو
جوش شیرین یکی از مواد قابل دسترس در آشپزخانه است اما موادر استفاده از آن تنها به این بخش محدود نمی شود . جوش شیرین در مراقبت های پوست و مو تاثیر گذار و ارزان است و هیچگونه آلرژی ایجاد نمی کند. به نوشته ی نمناک جوش شیرین خاصیت قلیایی ، آنتی باکتریایی، ضد قارچی و ضد التهابی دارد که محفظه پوست را مسدود و باعث رشد مو می شود. جوش شیرین برای مدت زمان کوتاه و موقتی تاثیر گذار است. در ادامه این بخش از
شستن ملحفه روتختی با اصول و روش صحیح
ملحفه های رو تختی نیاز به نگهداری و شستشوی منظم دارند تا یک خواب راحت و سالم را فراهم کنند پس از انجام مراحل خاصی می توانید از این که ملحفه های جدید به درستی خشک می شوند اطمینان حاصل کنید.
قبل از شستشو دریابید که ماشین لباسشویی تان چه اندازه بار را می تواند تحمل کند،
ملحفه ها معمولا باید در آب گرم برای از بین بردن میکروب ها و باکتری ها شسته شوند،
اما همان طور که لباس ها را میشورید ، قبل از هرچی باید بگوییم که
مراقبت های پوست و مو
 
 
رنگ مو برحسب نوع رنگدانه ها مشخص میشود افرادی که موهای تیره دارند رنگ دانه های قهوه ای ومشکی و افرادی که موهای روشن دارندرنگ دانه های قرمز وزرد دارندعلت سفید شدن مواین است که رنگ دانه های مودیگر عمل رنگ سازی راانجام نمیدهند چنانچه دیگر رنگ دانه ای تولید نشود سلولهای مو به صورت سفید ظاهر می شوند.
 
 
 
حالت مو صاف،فرفری،مجعد و .....نیز به نوع ریشه مو بستگی داردموهای چرب:دردسر بزرگی است که بسیاری ازافرادرا آزار میدهد مخص

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها